Strona głównaMieszkaniaCo można podarować na parapetówkę?

Co można podarować na parapetówkę?

Parapetówka to impreza, która daje okazję do tego, aby móc pobawić się w gronie najbliższych osób – rodziny, przyjaciół. Nie można jednak zapomnieć o tym, że na takie spotkanie, które służy temu, aby wypić “za zdrowie” nowego domu/mieszkania, nie wypada pójść z pustą ręką. Zawsze trzeba pomyśleć o tym, żeby kupić podarunek. Niekoniecznie musi być to kolejny komplet garnków, co należy do najczęściej wybieranych prezentów. Lepiej pomyśleć o czymś unikalnym, czego na pewno nie będzie w stanie wymyślić żadna osoba.

Do powieszenia na ścianę

Dobrą propozycją będzie drewniana mapa świata. Tak, trzeba przyznać, że rzadko która osoba myśli o czymś takim, co bez problemu będzie można powiesić na ścianie. Wszyscy na ogół wskazują na przedmioty użytkowe, jak chociażby żelazko, talerze, czy też – wyżej wspomniane – garnki. To fakt, że i takie przedmioty na bank zostaną wykorzystane. Ale może warto wyjść o krok przed szereg, prezentując taką mapę, jaka na ścianie tworzy niesamowity efekt wizualny. Warto uwzględnić to, że dom to nie tylko przedmioty użytkowe, ale również ściany, jakie także chociażby w pewnej części powinny zostać ozdobione. Drewniana mapa Polski, czy też świata można dopasować zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również tradycyjnych, industrialnych, itd.

Piękna mapa do domowego wnętrza

Warto jednak wybrać taką mapę, która faktycznie będzie w stanie zmieścić się na ścianie, nie wadząc przy tym w inne rzeczy, jakie czasem znaleźć można w tych miejscach. Dlatego też Sikorka ma kilka takich propozycji. A właściwie to nawet zdecydowanie więcej niż kilka. Takie mapy, które będzie można dopasować do małej kawalerki, jak również dużego domu jednorodzinnego. Chyba można śmiało powiedzieć, że mapa wykonana z drewna to jeden z takich prezentów, którego nikt chyba nie jest w stanie powielić – jak to bywa w przypadku wyżej wymienionych sprzętów. A nie można zapomnieć o tym, że takie unikalne prezenty zapisują się w głowach odbiorców na naprawdę długi czas. Tym bardziej więc mapa stanie się dobrą propozycją.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne