Strona głównaUncategorizedBalustrady, barierki i poręcze

Balustrady, barierki i poręcze

W każdym nowo budowanym domu niezmiernie ważną konstrukcją stanowią barierki i poręcze. Sklep eskatt oferuje użytkownikom wszelkie rozwiązania kompleksowo. Począwszy od zebrania informacji na temat projektu, poprzez dostarczenie i zamontowanie. Czy to mieszkalnictwo jednorodzinne, czy też budowa wielorodzinna firma z Katowic podejmie się wyzwania. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz kilka tysięcy zrealizowanych inwestycji w Polsce i na całym świecie. Nie musisz martwić się o projekt oraz dobór elementów i materiałów. Zespół wykwalifikowanych pracowników pozostanie do Twojej dyspozycji. Zrealizuje projekt według Twojego pomysłu. Doradzi, podpowie, wykona.

Balustrady szklane, a może drewniane lub stalowe.

Firma Eskatt jest producentem i wykonawcą. Dysponuje własnym biurem projektowym. A to wraz z wiedzą i doświadczeniem pozwoli na zrealizowanie i dostarczenie nawet tych nietypowych przedsięwzięć. Omijając konieczność spawania poszczególnych elementów, pozwala na znaczne obniżenie kosztów.

Na uwagę zasługują barierki podświetlane LED. Jest to całkowicie wizjonerskie rozwiązanie, które świetnie komponuje się w nowoczesnym wnętrzu. Ale również w połączeniu ze standardowym stylem, wzbudzi ekscytację i zachwyt.

W ofercie firmy Eskatt znajdziemy również nietuzinkowe elementy dekoracji wnętrz. Na uwagę zasługują:

  • stojaki szklane na drewno
  • unikatowe krzesło ozdobne ze stali nierdzewnej
  • gustowne gazetniki ze stali nierdzewnej

Balustrady dla niepełnosprawnych

Firma Eskatt będzie pomocna również, a może i w szczególności, dla takich wymagających przedsięwzięć jak balustrady dla niepełnosprawnych. Możemy liczyć na pomoc w zaprojektowaniu oraz wykonaniu. Pracownicy firmy dokonają koniecznych wyliczeń. Wszystko zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym. Aby osoby i tak już pokrzywdzone przez los, poczuły się dowartościowane i pewne. Żeby każdy krok w mieszkaniu i domu był komfortowy i bezpieczny. Na co dzień nie zastanawiamy się nad bezpieczeństwem w łazience. Dzięki likwidacji barier architektonicznych poprzez zamontowanie balustrad dla niepełnosprawnych możemy przyczynić się do lepszego komfortu życia niejednej osoby.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne